Hizmetlerimiz

Blog

İleri Mitral Kapak Yetmezliğinde Doğru Bilinen Yanlışlar

Mitral kapak kalbin sol karıncık ile kulakçık arasında konumlanır ve…

Mustafa Güden’in Gözünden Kalp Cerrahisi

Mustafa Güden’in tecrübeleri neticesinde oluşan fikri; Hasta ameliyat olmaya karar verdiği andan itibaren…

Kuru İğne Tedavisi Nedir?

Şekil olarak akupunktura çok benzeyen ama uygulamalarda farklılıklar gösteren…

Kolanjiyosarkom

Kolanjiyosarkom, karaciğer içi ve dışı olmak üzere ikiye ayrılır…

Niçin Bizi Seçmelisiniz

Düşük maliyetler

Ülkemizde bir çok Avrupa ülkesinde sunulan sağlık hizmetlerine, Türkiye’de aynı kalite ve güvenle daha ekonomik ve kolayca ulaşabileceğiniz denenmiş bir bilgidir. Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri hastalarımızın faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Fiyat istikrarı

Hep söylediğimiz gibi bizim önceliğimiz hasta memnuniyetidir. Bu nedenle hastalarımızla devamlılığımız açısından fiyatlarımızı her iki tarafında memnun kalacağı rakamlarda ortak fiyat belirlemekteyiz. Tedavilerde kabul edilebilir olağan gelişebilecek uluslarası oranlardaki komplikasyonlar dışında ek ücret doğmamasını sağlıyoruz. Anlaşmalı hastane ve doktor partnerlerimiz bizimle anlaşarak gelen hastalarımıza %5 rutin indirim sağlamaktadırlar.

Kaliteli hizmet

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm hastalarımız için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. Öneri ve yeniliklere açıklık. Hastalarımızın isteklerine kulak vererek, ayrıntılı analizler sonucunda ulaştığımız yenilikçi çözümler ve yaklaşımlardan yararlanırsınız.

Öneri ve yeniliklere açıklık

Hastalarımızın isteklerine kulak vererek, ayrıntılı analizler sonucunda  ulaştığımız yenilikçi çözümler ve yaklaşımlardan yararlanırsınız.

Çoklu dil desteği

Toplam yedi çok konuşulan dilde hizmet vermekteyiz ve o dillerin konuşulduğu ülkelerde o dilde hizmet veren danışmanlara whatsapp ve canlı destek programlarımızdan ulaşabileceksiniz. Bu danışmanlık hizmetlerine ücretsiz ulaşacaksınız.

Beni Haberdar Ediniz
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top