Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı

Ameliyat Özeti

Anestezi Türü Lokal Anestezi – Sedasyon
Ameliyat Süresi 2 – 3 Saat
Hastanede Kalma Süresi 6 – 12 Saat
İşe Dönme Süresi 1 – 2 Hafta

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı

Son dönemin başarılı operasyonlarından bir tanesi olan penis büyütme ve kalınlaştırma operasyonu, penisin görünmeyen kısmına yapılacak müdahale ile birlikte bu kısmın daha görünür hale gelmesini hedefliyor. Gayet sağlıklı bir operasyon olduğunu da belirtmekte fayda var. Bununla birlikte görünmeyen kısım, operasyon sonrası hem erekte halde hem de sönük halde iken net bir şekilde görülebiliyor. Kalınlaştırma ameliyatı için ise liposuction desteği büyük önem taşıyor. Penisten alınacak dokunun yine penise entegre edilmesi ile birlikte daha kalın ve dikkat çekici bir penise sahip olabilirsiniz.

Penis Büyütme Nedir?

Kısa penis sorununu ortadan kaldırmak adına uygulanan yöntemler bütününe penis büyütme adı veriliyor. Cerrahi müdahale neticesinde 3 ila 5 cm kadar bir büyüme daha meydana geliyor. Erekte olmamış bir penis, 5 ila 8 cm gibi bir boyuta sahiptir ancak bu bazı erkekler ve kadınlar için yeterli olmayabiliyor. Küçük penis, cinsel ilişkideki en büyük sorunlardan bir tanesidir. Penis büyütme operasyonu ile birlikte penise müdahale edebilmek mümkündür. Anestezi destekli bu ameliyatta hasta herhangi bir şekilde sıkıntı ya da ağrı yaşamaz. Aynı şekilde hekim konforu da üst düzey seviyelere ulaşmaktadır. Penisin aşısı bağlarının gevşetilmesi ile birlikte peniste belli oranda büyüme sağlanır.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir? Nasıl Yapılır?

Penisin asıcı ve yüzeysel bağları üzerinde gerçekleştirilecek olan çalışma neticesinde, görünmeyen kısımdan faydalanarak uzama sağlanır. Lokal ve sedasyon anestezi destekli müdahalelerde hasta herhangi bir acı ya da ağrı hissetmeyecektir. Penis büyütme ameliyatı sonrasında peniste herhangi bir şekilde his kaybı ortaya çıkmaz ancak hatalı müdahaleler ne yazık ki bu tür riskleri barındırabiliyor bu yüzden uzman bir cerrahtan yardım almanızda her zaman için fayda vardır. Penis büyütme ameliyatı ile birlikte 5 cm’ye kadar uzama elde edilebiliyor. Kalınlaştırma ameliyatında ise penisteki yağ doku alınarak yine penise enjekte ediliyor ve bu sayede kalınlaştırma da mümkün hale geliyor

Kimler Penis Büyütme Ameliyatı Olabilir?

18 yaşını doldurmuş her erkek penis büyütme ameliyatı olabilir. Bu ameliyatın yapılmasında hastalara herhangi bir şart konmamaktadır. Ameliyatı olacak olan hastaların, penisinin kısa olması, ince olması gibi şartlar aranmamakta olup, bu operasyonu olmak isteyen herkes olabilir durumda olacaktır. Penis boyunuzdan memnun olabilirsiniz ancak daha uzun ve daha kalın bir penise sahip olmak istiyorsanız da yine bu ameliyat için cerrahlara başvurabilirsiniz. Cinsel ilişkide penis boyu ve kalınlığı büyük bir öneme sahiptir. Erkeğin kendine olan özgüvenini üst seviyelerde tutması ve partnerini tatmin edebilmesi adına bunun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak gerekiyor. Cerrahlarınıza danışarak bu konuda daha detaylı bilgi edinebilir ve operasyon sürecini de daha sağlıklı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Diğer Bölümler

Üroloji

Blog

İleri Mitral Kapak Yetmezliğinde Doğru Bilinen Yanlışlar

Mitral kapak kalbin sol karıncık ile kulakçık arasında konumlanır ve…

Mustafa Güden’in Gözünden Kalp Cerrahisi

Mustafa Güden’in tecrübeleri neticesinde oluşan fikri; Hasta ameliyat olmaya karar verdiği andan itibaren…

Kuru İğne Tedavisi Nedir?

Şekil olarak akupunktura çok benzeyen ama uygulamalarda farklılıklar gösteren…

Kolanjiyosarkom

Kolanjiyosarkom, karaciğer içi ve dışı olmak üzere ikiye ayrılır…

Beni Haberdar Ediniz
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top