Hizmetlerimiz

Blog

İleri Mitral Kapak Yetmezliğinde Doğru Bilinen Yanlışlar

Mitral kapak kalbin sol karıncık ile kulakçık arasında konumlanır ve…

Mustafa Güden’in Gözünden Kalp Cerrahisi

Mustafa Güden’in tecrübeleri neticesinde oluşan fikri; Hasta ameliyat olmaya karar verdiği andan itibaren…

Kuru İğne Tedavisi Nedir?

Şekil olarak akupunktura çok benzeyen ama uygulamalarda farklılıklar gösteren…

Kolanjiyosarkom

Kolanjiyosarkom, karaciğer içi ve dışı olmak üzere ikiye ayrılır…

Tedavinizi Organize Ediyoruz

Flytoremedy.com içerisinde hizmet verebileceğimiz tüm bölümleri ve hastalıklarla ilgili genel bilgileri görebiliyorsunuz. Hastalığınızla ilgili ana konuyu bulduğunuzda genel bilgileri o sayfadan okurken sayfa içerisindeki whatsapp ikonundan veya canlı destek hattından sağlık temsilcimize ek bilgi için danışabiliyorsunuz.

İlgili sayfanın alt kısmında bu konuda anlaşma sağladığımız hastaneler ve doktorların listesini göreceksiniz. Doktorlar hakkında bilgi edindikten sonra isterseniz bilgilerinizi temsilcimize aktarabilirsiniz. Tüm tıbbi hikayeniz, röntgen ve laboratuvar testlerinizi bizimle paylaştığınız takdirde istediğiniz hastane ve hekim ile bağlantı kurularak tedavi planlaması yapılıp size dönülecektir .

Flytoremedy.com da var olan bir diğer özellik “ücretli ikinci görüş alma” imkanınız olmasıdır. Ücretli danışma linki aracılığıyla yine anlaşmamız olan doktorlar ile bilgilerinizi ve laboratuvar testlerinizi göndererek bilgi alabilirsiniz. Her doktorun ikinci görüş veya danışma ücreti doktor tarafından belirlenir. Belirlenen ücreti yatırdıktan sonra danışmayı yapabilmektesiniz.

Bununla birlikte sağlık temsilcilerimiz tıbbi personel olduğundan dolayı ücretli danışma yerine tüm bilgileri bize gönderdiğinizde tedavi organizasyonu ücretsiz olarak tarafımızdan da yapılabilmektedir. Tercihiniz ne doğrultuda olursa ona göre yardımcı olmaya devam ederiz.

Tedavinizi hangi hastane ve hangi doktor ile yapılmasına karar verdikten sonra, gerekli diğer işlemler için yine sağlık temsilcimiz ile görüşerek geri kalan (vize işlemleri , uçak biletleri , Otel konaklama ,Hastane randevuları gibi ) organizasyonun yapılmasını isteyebilirsiniz.

Beni Haberdar Ediniz
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top